ІСТОРІЯ ПІДПРИЄМСТВА

В березні 2009 року на посаду головного лікаря КНП “Міський шкiрно-венерологiчний диспансер № 4” ХМР призначено Осипенко Тетяну Станіславівну.

Одразу після призначення на посаду головного лікаря Тетяна Станіславівна визначила амбітні плани щодо розвитку закладу охорони здоров’я, очолила команду однодумців та розпочала втілювати заплановане в життя.

Керівник закладу налаштував працівників на повноцінну роботу пов’язану із наданням медичної допомоги населенню м. Харкова.

За період існування закладу було проведено роботи по капітальному ремонту будівлі та поточному, що оновило внутрішній стан поліклініки. Виконано роботи по заміні вікон, дверей, також відремонтовано багато кабінетів, проведено заміну значної кількості сантехнічних приладів та багато іншого.

На протязі 2009-19 років кожного року оновлювалось матеріально-технічне оснащення диспансеру, як за кошти бюджетні так і за власні кошти підприємства.

Проводилась закупівля медичного обладнання, комп’ютерної техніки, меблів та багато іншого, що потрібно для існування медичного закладу.

За час перебування на керівній посаді Тетяна Станіславівна збільшила спектр послуг, що надається підприємством, що дозволило пацієнтам отримувати сучасну медичну допомогу в одному закладі. В нашому амбулаторно-поліклінічному закладі можливо пройти обстеження новоутворень шкіри на сучасному обладнанні, отримати кваліфіковану консультацію від лікаря, у разі необхідності видалити новоутворення за допомогою електрокоагулятора, рідкого азоту або лазерного коагулятора.

На підприємстві створені всі умови для надання медичної допомоги кваліфікованими лікарями які у своїй практиці застосовують сучасні методи профілактики, діагностування та лікування захворювань, а також із використанням обладнання що відповідає останнім вимогам сучасної медицини.

В 2011 році заклад перейменовано на комунальний заклад охорони здоров’я «Харківської міський шкірно-венерологічний диспансер № 4», а в 2018 році проведено реорганізацію шляхом перетворення в КНП “Міський шкiрно-венерологiчний диспансер № 4” ХМР.

КНП «Міський шкірно-венерологічний диспансер № 4» ХМР

hgkvd4@ukr.net