Чистка обличчя

Лікар-дерматовенеролог (косметолог) Ручка Марина Іванівна та Пахомова Ольга Олександрівна

Чистка обличчя

Чистка обличчя – це ціла послідовність процедур, серед яких обов’язковими є вплив теплом, пілінг або маска і зволоження шкіри.

  • Спочатку ретельно знімають макіяж тоніком, умивають обличчя тоніком або теплою водою, щоб видалити можливі забруднення пір.
  • Наступний етап – розпарки шкіри, потрібна для розширення пір, розм’якшення дерми і інтенсифікації кровообігу: тоді особа буде краще реагувати на чистку і активніше сприймати корисні речовини. Розпарити шкіру можна парової ванною, парафіну та маскою, косметичними розігріваючими засобами або вапоризатор. Якщо на обличчі багато гнійників або є проблеми з судинами, вплив на шкіру парою небажано; замість цього можна нанести масу з гліколевої кислоти.
  • Потім роблять пілінг і починають видалення комедон ( «чорних крапок») і вугрів. Потрібно приділити увагу навіть найменшим точкам і очистити від них шкіру обличчя.
  • Наостанок особа обробляють антисептичним або заспокійливим засобом, щоб не почалося запалення шкірних покривів. Через деякий час можна нанести зволожуючий крем.

КНП «Міський шкірно-венерологічний диспансер № 4» ХМР

hgkvd4@ukr.net