Діагностика родимок

Якщо не всі, то майже кожен має на своїй шкірі одне, кілька, а часом і безліч новоутворень. Вони можуть бути коричневими, червоними, кольору незмінною шкіри, у вигляді цяток, горбків або виростів. Плоскі або опуклі, гладкі або шорсткі, ідеально круглі або невизначеної форми. Такі зміни можуть існувати з народження, з’являтися в юності і в інші періоди життя.
Завдяки засобам масової інформації і соцмереж для багатьох вже не секрет, що далеко не всі новоутворення на шкірі безпечні! Серед усього різноманіття «родимок» і «папілом» існують такі, які несуть в собі небезпеку перетвориться в одну з найагресивніших злоякісних пухлин – МЕЛАНОМУ!

Що ж робити? Терміново позбуватися від всіх змін на шкірі ?! Зовсім необов’язково. По-перше, далеко не всі новоутворення несуть в собі таку загрозу, по – друге, немає необхідності видаляти всі навіть потенційно небезпечні «Родимки», так як з’являлися сучасні методи діагностики таких утворень, що дозволяє безболісно, ​​швидко, але уважно вивчити «Родимку», визначиться з необхідністю її видалення або продовження спостереження за нею.

Досвідчений лікар-дерматовенеролог за допомогою сучасного цифрового дерматоскопу «Derm Doc» допоможе розібратися в природі вашого новоутворення, необхідності його видалення або можливості подальшого спостереження, розповість про ризики і профілактиці меланоми і раку шкіри.

Лікар-дерматовенеролог першої категорії – Лопандіна Г.О.

Цифровий дерматоскоп «Derm Doc»

КНП «Міський шкірно-венерологічний диспансер № 4» ХМР

hgkvd4@ukr.net